Jak schudnąć i nie ponieść kolejnej porażki?

Zbliżające się lato sprawia, że bardziej krytycznie niż zwykle spoglądamy na nasze kształty. To, na co do tej pory przymykaliśmy oko, zaczyna nas irytować. Postanawiamy też, że natychmiast pozbędziemy się nadmiaru kilogramów i nie będzie już takich okoliczności, które odwiodłyby nas od tego.

Niestety, nasze własne doświadczenie zwykle podpowiada nam, że nie musi być to wcale proste zadanie. Zdecydowana większość z nas ma przecież doświadczenia z różnego rodzaju dietami odchudzającymi i niemal nigdy nie jest ono pozytywne. Jak więc poradzić sobie z odchudzaniem, jeśli nie chcemy, aby i tym razem skończyło się na obietnicach bez pokrycia?

Jeśli nie radzimy sobie sami, być może najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy profesjonalisty. Aby ją otrzymać warto odwiedzić gabinet dietetyczny. Diety przygotowywane przez specjalistę są dopasowane do naszych potrzeb, uwzględniają nasze predyspozycje i sprawiają, że mamy większe szanse na sukces. Mądry dietetyk zadba także o to, aby nie szkodziły one naszemu zdrowiu.

Jaki dietetyk?

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą gabinetu psychologiczno- dietetycznego Karoliny Malinowskiej – dietetyk Katowice

Powiązane posty

Leave a Comment