Wynajem samochodów dostawczych na Śląsku

Wiele firm potrzebuje samochodów dostawczych, chociaż tylko część z nich zgłasza potrzeby tak duże, by zakup samochodu dostawczego miał realne uzasadnienie ekonomiczne.

Jaka firma?

W przypadku takich firm zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wynajem samochodów dostawczych na Śląsku w firmie Ducato, ponieważ jest to rozwiązanie bardziej elastyczne, które w dodatku wymaga tylko minimalnych inwestycji początkowych.

Zalety wynajmu

Trzeba wiedzieć, że wynajem samochodów dostawczych to decyzja nie wymagająca na początku w zasadzie żadnego wkładu własnego. Płaci się tylko określoną kwotę za możliwość korzystania z pojazdu i ponosi się podstawowe koszty związane z jego poruszaniem się po drogach, czyli przede wszystkim koszty paliwa. Nawet koszty ubezpieczenia pozostają po stronie właściciela pojazdu, co oczywiście nie dotyczy kosztów ubezpieczenia samego kierowcy. Zazwyczaj najważniejszą kwestią jest możliwość zrezygnowania z wynajmu pojazdów, po czym od następnego miesiąca firma nie ponosi już żadnych kosztów z nim związanych.

Powiązane posty

Leave a Comment