Łyżeczka, smoczek czy grzechotka? Czyli o prezentach z okazji Chrztu Świętego

Kiedy zostajemy poinformowani o narodzinach dziecka w naszej rodzinie lub w gronie naszych bliskich znajomych pragniemy uczcić to wydarzenie. Pierwszą nadarzającą się ku temu okazją jest Chrzest Święty. Aby nasz upominek był oryginalny, wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, warto skorzystać z oferty sklepu Hefra. Można bowiem znaleźć tam prezenty ponadczasowe, stylowe i eleganckie zarazem. Srebrna łyżeczka, smoczek czy grzechotka na pewno będą wspaniałą pamiątką tego wyjątkowego dnia.

Srebrna łyżeczka „Bocianek”

W ofercie dostępnej na stronie internetowej www.hefra.pl można znaleźć ciekawą łyżeczkę „Bocianek”. Jest ona wykonana ze srebra próby 925, ale dostępna jest również w wersji platerowanej srebrem próby 999. Na rękojeści łyżeczki wytłoczono bociana – stąd też jej nazwa oraz zegar z dwoma odważnikami. Na zegarze można wygrawerować godzinę narodzin dziecka, natomiast na odważnikach wagę i wzrost malucha. Dodatkowo na łyżeczce jest również miejsce na wygrawerowanie imienia dziecka i daty urodzenia. To ponadczasowy prezent, który może towarzyszyć obdarowanemu przez całą jego drogę życia. Ponadto według popularnej anglosaskiej tradycji, taka łyżeczka przynosi dziecku pomyślność i szczęście w życiu.

Alternatywa – grzechotka i smoczek

Prezentem, który równie dobrze sprawdzi się na okazję Chrztu Świętego jest srebrna grzechotka. Dopracowana w każdym calu, wydaje subtelny dla ucha dźwięk. Często wybieranym prezentem jest także srebrny smoczek. Jego misterny wygląd i delikatne zdobienia nadają mu prawdziwego uroku. Wiele modeli posiada na uszku zegar, gdzie można wygrawerować godzinę urodzenia dziecka. Ciekawym pomysłem jest też otwierany gryzak, który może posłużyć jako schowek na pierwszy ząbek.

Powiązane posty

Leave a Comment