Portret na prezent

Jednym z najpiękniejszych prezentów, jakie można otrzymać lub komuś oferować, są portrety. Niewielkim kosztem można wydrukować zdjęcie na płótnie, oprawić je w efektowną ramę i uzyskać w ten sposób wspaniały efekt. Jeśli jednak poszukujemy czegoś naprawdę wyjątkowego, powinniśmy zlecić wykonanie portrety artyście malarzowi.

Namaluj mi portret

Bardzo często obecnie młode pary, osoby świętujące złote gody lub po prostu ludzie świętujący jakieś ważne okazje, decydują się na zamówienie dla siebie portretu. Wspólne pozowanie jest interesującą przygodą, a końcowy efekt jest naprawdę cudowny.

Jeśli chcemy sprezentować coś jako niespodziankę, nie będziemy oczywiście gonić obdarowywanej osoby do malarza. Malowanie portretów ze zdjęć na zamówienie  to usługa, jakiej nam potrzeba. Jest to usługa zadziwiająco wygodna, ponieważ nie różni się w zasadzie za bardzo od drukowania zdjęć. Inna jest tylko drukarka, ponieważ zamiast pozbawionej kreatywności maszyny, będzie pracować artysta o wielkim talencie.

Gdzie zamówić portret do książki?

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Anny Marii Rusinek, uznanej artystki w Polsce i na świecie. Jej oferta znajduje się pod adresem malarstworusinek.pl

Powiązane posty

Leave a Comment