Długoterminowy wynajem samochodów – czy warto?

Wynajem samochodu to świetne rozwiązanie w sytuacji, gdy nasze prawdziwe auto jest w naprawie, a musimy w jakiś sposób docierać do pracy, czy poruszać się po mieście, załatwiając ważne sprawy.

Kto korzysta?

Najczęściej jednak z podobnej okazji korzystają również i te osoby, które zdecydowały się na wyjazd na wakacje, albo choćby i weekend bez swojego auta – ponieważ komuś nie chciało się prowadzić przez tak długi czas, albo też istniały korzystniejsze połączenia lotnicze, autobusowe, albo kolejowe. Na miejscu warto mieć samochód, żeby wszędzie dojechać – można go zatem wypożyczyć.

Ale co jeśli potrzebujemy samochodu na dłużej niż tydzień czy choćby i miesiąc?

Nie jest to problem – w tej chwili w ofertach wielu firm znajduje się długoterminowy wynajem samochodów! Taka możliwość istnieje na przykład w firmie Fleet Solutions!

Wynajem samochodu na dłuższy okres czasu jest bardzo zyskowne – często po określonym czasie można nawet kupić samochód i to dużo taniej, niż początkowo kosztował. Wypożyczanie jest też dużo tańsze niż leasing, a oczywiście o wiele tańsze niż zakup, choćby i był rozłożony na korzystne raty. W ten sposób też nie zobowiązujemy się finansowo na tyle, byśmy mieli problem z jakimś kolejnym kredytem – wynajem nie zmienia zdolności kredytowych. Pożyczać można na osobę prywatną czy firmę. Fleet Solutions dopasowuje swoją ofertę do potrzeb klienta – warto więc skontaktować się z firmą. Więcej informacji zainteresowani znajdą na stronie biznes.fleet-solutions.pl

Powiązane posty

Leave a Comment